Description
FEATURES:-The bright fluorescent colors make it easier to pick out your mark & know where you hit-A “built-in” record-keeping section lets you track vital data to refine your loads & zero-in on tight groups-100 yd. Rifle Sight-In-12/pack
FEATURES:-The bright fluorescent colors make it easier to pick out your mark & know where you hit-A “built-in” record-keeping section lets you track vital data to refine your loads & zero-in on tight groups-100 yd. Rifle Sight-In-12/pack
| Weight | 0.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14.1 × 0.3 in |
| dimension | 0.25 X 14.05 X 18.00 |
| other_features | HI-CONTRAST, "REAL" TARGETS |
| target_size | 13"X18" |
| material | PAPER |
| number_in_pack | 12.0000 |
| packs_per_case | 12.0000 |
| upc | 076683457264 |
| part_number | 47526 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.