Additional information
| Weight | 13.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.3 × 6 in |
| dimension | 6.00 X 12.25 X 34.30 |
| width_-_axle_to_axle | 14.5" COCKED |
| power_stroke | N/A |
| weight | N/A |
| draw_weight | 220 |
| feet_per_second | 405.0000 |
| foot_pounds_ke | 146.0000 |
| other_features | INCLUDES 4X32 ILLUMINATED |
| upc | 843382004859 |
| part_number | C0001 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.