Description
FEATURES:-Keymod/MLOK Bipod-9″-13″-Aluminum-Includes both Keymod & M-LOK adapters
FEATURES:-Keymod/MLOK Bipod-9″-13″-Aluminum-Includes both Keymod & M-LOK adapters
| Weight | 0.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.1 × 3.4 × 2.1 in |
| dimension | 2.10 X 3.35 X 12.15 |
| product_type | M-LOK/KEYMOD MOUNT BIPOD/BLACK |
| size | 9-13" |
| material | ALUMINUM |
| other_features | INCLUDES KEYMOD ADAPTER |
| upc | 661120413035 |
| part_number | 1081951 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.