Description
FEATURES-Legs lock forward, 90 degrees, or backwards-Carbon Fiber Legs w/ Lightweight, non-slip rubber feet-Secure attachment method-Twist-locks for fast adjustments-Secure leg-stops protect overextending-6-9″”
FEATURES-Legs lock forward, 90 degrees, or backwards-Carbon Fiber Legs w/ Lightweight, non-slip rubber feet-Secure attachment method-Twist-locks for fast adjustments-Secure leg-stops protect overextending-6-9″”
| Weight | 0.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.1 × 2.9 × 2.4 in |
| dimension | 2.40 X 2.95 X 9.10 |
| product_type | SWIVEL STUD BIPOD/BLACK |
| size | 6-9" |
| material | ALUMINUM/CARBON FIBER |
| other_features | CARBON FIBER LEGS WITH |
| upc | 661120416166 |
| part_number | 1092515 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.