Additional information
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.6 × 3.1 × 2.3 in |
| dimension | 2.30 X 3.15 X 15.55 |
| product_type | BIPOD/BLACK |
| size | 13.5-27" |
| material | ALUMINUM |
| other_features | PIVOTS TO COMPENSATE FOR |
| upc | 661120357056 |
| part_number | 635705 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.