Additional information
| Weight | 1.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 8.8 × 6.5 in |
| dimension | 6.50 X 8.75 X 17.90 |
| color | CAMOFLAGE |
| material | 1000D HEAVY-DUTY NYLON |
| product_type | LONG GUN-SCOPED |
| for_scoped_firearm | Y |
| other_features | 2 1/4" TOTAL SOFT PADDING |
| upc | 672352016420 |
| part_number | BD280TBC |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.