Description
FEATURES:-Pistol rug w/o handles-1 3/4″ thick padding-Velcro-Accessory pocket-Full length zipper-Size: 12″-Color: Grey
FEATURES:-Pistol rug w/o handles-1 3/4″ thick padding-Velcro-Accessory pocket-Full length zipper-Size: 12″-Color: Grey
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7.7 × 2.1 in |
| dimension | 2.15 X 7.70 X 13.25 |
| color | GREY |
| material | NYLON |
| product_type | HANDGUN |
| for_scoped_firearm | N |
| other_features | 1 3/4" THICK PADDING |
| upc | 672352246100 |
| part_number | BD610 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.