Description
FEATURES:-Right hand only-ForRevolvers with 3″ to 4″ barrels-Durable Nylon, water-resistant outer shell-Top-grade padding-Deluxe molded thumb break snap & belt loop
$19.99
PIT BULL NYLON BLACK MED REVOL
21 in stock
FEATURES:-Right hand only-ForRevolvers with 3″ to 4″ barrels-Durable Nylon, water-resistant outer shell-Top-grade padding-Deluxe molded thumb break snap & belt loop
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.8 × 7.2 × 2.1 in |
| dimension | 2.10 X 7.20 X 12.75 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | REVOLVERS 3-4" BARRELS |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | DLX-12 |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | S & W J,K,L,N FRAMES |
| upc | 672352412123 |
| part_number | DLX12 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.