Description
FEATURES:-Right hand only-For Revolvers with 2″ to 2.5″ barrels-Durable Nylon, water-resistant outer shell-Top-grade padding-Deluxe molded thumb break snap & belt loop
$13.69
PIT BULL NYLON BLACK REVOLVER
9 in stock
FEATURES:-Right hand only-For Revolvers with 2″ to 2.5″ barrels-Durable Nylon, water-resistant outer shell-Top-grade padding-Deluxe molded thumb break snap & belt loop
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.9 × 5.4 × 2 in |
| dimension | 2.00 X 5.40 X 7.90 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | REVOLVERS W/2-2.5" BBLS |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | DLX-2 |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | J FRAME, MODEL 85 |
| upc | 672352412024 |
| part_number | DLX-2 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.