Description
FEATURES:-Right hand only-ForStandard Autos with 2″ to 4″ barrels-Durable Nylon, water-resistant outer shell-Top-grade padding-Deluxe molded thumb break snap & belt loop
$18.99
PIT BULL NYLON BLACK STAN AUTO
15 in stock
FEATURES:-Right hand only-ForStandard Autos with 2″ to 4″ barrels-Durable Nylon, water-resistant outer shell-Top-grade padding-Deluxe molded thumb break snap & belt loop
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.3 × 7.9 × 2.3 in |
| dimension | 2.30 X 7.85 X 11.30 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | FIT MOST STANDARD AUTO 2-4" BB |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | DLX-7 |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | GLOCK 19 S&W M&P |
| upc | 672352412079 |
| part_number | DLX-7 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.