Description
FEATURES-Fits most standard 2″ – 5″ barrel autos with laser or tactical light-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
$26.99
BLACK 2-5″ AUTOS W/LASER OR LT
65 in stock
FEATURES-Fits most standard 2″ – 5″ barrel autos with laser or tactical light-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.8 × 8.8 × 2.3 in |
| dimension | 2.30 X 8.80 X 13.75 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | FITS STANDARD 2-5" BBL W/LASER |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | FSN-19 |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | BELT LOOP OR CLIP |
| upc | 672352619195 |
| part_number | FSN19 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.