Description
FEATURES-Fits most compact autos with 3″ – 4″ barrels (Hi-Point Compact)-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
$26.99
BLACK COMPACT AUTO 3-4″ BBL
101 in stock
FEATURES-Fits most compact autos with 3″ – 4″ barrels (Hi-Point Compact)-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
| Weight | 0.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.9 × 6.4 × 2.2 in |
| dimension | 2.20 X 6.40 X 8.95 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | COMPACT AUTO W/3-4" BBL |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | FSN-30 |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | HIGH POINT COMPACT |
| upc | 672352619300 |
| part_number | FSN30 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.