Description
FEATURES-Fits most standard autos with 2″ – 4″ barrels (Glock 17, 19)-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
$26.99
BLACK W/MAG POUCH 2-4″BBL AUTO
220 in stock
FEATURES-Fits most standard autos with 2″ – 4″ barrels (Glock 17, 19)-Ambidextrous clip & belt loop-Wear-resistant/scratch resistant inner lining-Multiple carry options-Clam shell packaging
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.1 × 7.3 × 2.1 in |
| dimension | 2.15 X 7.30 X 10.10 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | FIT MOST STANDARD AUTO 2-4" BB |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | FSN-7 |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | GLOCK 19 |
| upc | 672352619072 |
| part_number | FSN7 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.