Description
FEATURES-Fits most standard autos with 2″ to 4″ barrels-Horizontal-Ambidextrous-Double mag pouch-Adjustable padded shoulder strap
$58.99
HOLSTER RH/LH 2-4″ BBL BLACK
59 in stock
FEATURES-Fits most standard autos with 2″ to 4″ barrels-Horizontal-Ambidextrous-Double mag pouch-Adjustable padded shoulder strap
| Weight | 0.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.1 × 9.8 × 2.9 in |
| dimension | 2.85 X 9.80 X 14.05 |
| product_type | SHOULDER HOLSTER |
| application | FIT MOST STANDARD AUTO 2-4" BB |
| material | NYLON |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | DOUBLE MAG POUCH |
| upc | 875591001022 |
| part_number | WSHD 7 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.