Additional information
| Weight | 0.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.8 × 5.4 × 3.3 in |
| dimension | 3.30 X 5.40 X 7.75 |
| product_type | BELT LOOP/PADDL |
| application | S&W SHIELD-9mm/.40 |
| material | CARBON FIBER |
| color | BLACK |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| upc | 604544671100 |
| part_number | 410576BKR |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.